GMS_Instruments_Order_Picking

Etap: Logistiek Medewerker (BBL)

Wakat

Over de functie

Wij zijn op zoek na entuzjastyczne i ondernemende BBL-studenten van de opleidingen Logistiek Medewerker & Supervisor (richting BBL) om ons logistieke team te komen versterken. Jako międzynarodowy konsultant ds. spotkań, regulacji i instrumentów kontrolnych dla różnych sektorów, jesteśmy otwarci na ludzi, którzy chcą wzmocnić swoją karierę, nie chcą ciężko pracować i chcą pracować w zespole. Lees jij jezelf hierin? Przeczytaj to!

Czego oczekujemy?

Czy jesteś w tej chwili zainteresowany rozpoczęciem pracy w Logistiek MBO na poziomie 4? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jako stażysta lub pracownik tymczasowy jestem tak samo niezbędny do pracy w branży logistycznej, jak inni. In de scheepvaart draait alles om tijd, daarom ben jij verantwoordelijk voor het verzamelen van orders. Po złożeniu zamówienia przez kolegę lub koleżankę, należy sprawdzić, czy złożone zamówienie jest kompletne i czy zawiera informacje dotyczące kodu kreskowego, zamówienia itp. Jeśli zamówienie zostało sprawdzone, należy je zweryfikować za pomocą odpowiednich dokumentów. Daarna is het door naar de volgende!

Werk je niet op de uitgaande goederen, dan ben je wel bezig op de inkomende goederen. W tym miejscu można również dokonać sprzedaży bezpośredniej lub zleceń bezpośrednich w całym świecie. Kontroluje on dźwignie i zamówienia, rozmawia z kolegami z działu zakupów na temat zamówień i przekazuje je do realizacji.

Co można zrobić, żeby to sprawdzić?

  • Een goed marktconform salaris.
  • Doorgroeimogelijkheden na je opleiding.
  • Reiskostenvergoeding en pensioenregeling.
  • 13de maand en vakantiegeld.
  • 26 vakantiedagen (o.b.v. 40 uur). Wel inclusief vakantieverhalen.
  • Wewnętrzna i zewnętrzna obsługa klienta. W tym celu należy zapoznać się z naszymi pomysłami.
  • Każdego dnia jest dzień, w którym odbywa się wycieczka po kraju. Nie można tego przegapić. Bardzo.
  • Sport w pracy. Geen bootcamp. Dużo jedzenia.

Meer over ons

GMS Instruments jest autentyczną i w pełni rotterdamską firmą z 50-letnim stażem w branży scheepvaart, offshore i przemyśle. Dysponujemy bogatym asortymentem przyrządów pomiarowych, regulacyjnych i kontrolnych zarówno dla organizacji krajowych, jak i międzynarodowych. Oprócz tych produktów oferujemy również usługi serwisowe, które mogą być świadczone. W tym celu współpracujemy z elkaar w celu zapewnienia optymalnej ochrony, trwałości i instalacji. Czy to nowy współpracownik?

  • Upuść pliki tutaj lub
    Akceptowane typy plików: doc, docx, pdf, jpg, Max. rozmiar pliku: 1 MB, Max. pliki: 2.
    • To pole służy do celów walidacji i powinno pozostać niezmienione.

    Kontakt ogólny

    Driemanssteeweg 190
    3084 CB Rotterdam
    Holandia

    Centrum serwisowe

    Na wszystkie pytania dotyczące serwisu

    Zobacz centrum serwisowe

    媒体热点łecznościowe

    GMS Instruments Office